Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 17.05.2021, 13:22

БОГОДАРІВСЬКА ШКОЛАМи навчаємося не для школи, а для життя!
(Сенека Молодший)                                       


Категорії розділу
ШКІЛЬНІ НОВИНИ [8]
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

ДПА

            Як відбуватиметься ДПА школярів у 2018 році

          Нормативно-правове забезпечення

Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затверджене наказом Міністерства освіти і науки України від 30.12.2014 № 1547, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 14.02.2015 за № 157/26602
Лист Міністерства освіти і науки України від 31.01.2018 № 1/9-66 «Про організоване завершення 2017/2018 навчального року та особливості проведення ДПА у закладах загальної середньої освіти».
Лист Міністерства освіти і науки України від   27.03.2018 № 1/9-185 «Щодо проведення державної підсумкової атестації у закладах загальної середньої освіти у 2017/2018 навчальному році»


Організація проведення ДПА у 9 класі

ДПА здобувачів базової середньої освіти здійснюється у письмовій формі з трьох предметів:
українська мова;
математика;
предмет за вибором педагогічної ради закладу освіти з одного зазначених навчальних предметів: українська література, зарубіжна література, іноземна мова, історія України, всесвітня історія, правознавство (практичний курс), географія, біологія, хімія, фізика, інформатика; мова національної меншини або інтегрований курс «Література».
Завдання для проведення ДПА укладають учителі закладів ЗСО відповідно до затверджених міністерством орієнтовних вимог до змісту атестаційних завдань,  затверджує керівник навчального закладу.

Особливості проведення державної підсумкової атестації у закладі освіти 
І ступеня у 2017-2018 н.р

1. Заклади освіти І ступеня самостійно визначають строки проведення ДПА
учнів 4-х класів.

2. ДПА здійснюється з метою внутрішнього моніторингу якості освіти з двох предметів: української мови (передбачає оцінювання результатів навчання з української мови та читання) і математики. 

3. Укладають учителі початкових класів/методичні об’єднання вчителів початкових класів за єдиними завданнями для усіх класів паралелі у двох варіантах, погоджує педагогічна рада і затверджує керівник закладу освіти.

4. Роботи письмово оформлюються на аркушах зі штампом школи із  дотриманням вимог до оформлення письмових робіт.

5. Результати ДПА не враховуються при виставленні річних оцінок з предметів, з яких учень (вихованець) проходив атестацію;

оцінки за ДПА виставляються в Класному журналі у колонку з написом «ДПА» без зазначення дати після колонки з написом «Річна» та у табелі навчальних досягнень.
Пошук
Корисні посилання

Барвінківський районний відділ освіти

Президент

Верховна рада

Комітет державної премії України

Професійно-технічна освіта в Україні

dak-print.com.ua

www.useti.org.ua

Всеукраїнський тестовий портал

www.vstup.info

Євро 2012


Copyright MyCorp © 2021